Švadlena

L.O.B. agency s.r.o.

HPP
Brno, Jihomoravský kraj
Zveřejněno před 2 roky

HLEDÁME DO TÝMU USMĚVAVOU/VÉHO KOLEGU NA POZICI „ŠVADLENA.“

Dnes se umění šít moc často nevidí. Lidé věci vyhazují jakmile vykazují známky opotřebení. Jste šikovná švadlena se vztahem ke svému oboru?

Co od Vás očekáváme?
máte praxi v oboru
jste kreativní a hýříte novými nápady
Vašimi přednostmi jsou zodpovědnost a pečlivost

Co budete dělat?
jednoduché šití, úpravy oděvů
možnost podílení se na nových projektech

Plat: od 100,- Kč/hod
Pracovní poměr: práce na HPP, zkrácený úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Pracovní doba dle dohody.
Vzdělání: střední odborné (vyučen)
Jazyk: mateřský – český jazyk
Vhodné pro osoby: pouze OZP
Místo výkonu práce: Irkutská 2a, 625 00, Brno, Družstevní 85/17, 664 49, Ostopovice

V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese: recepce@lob-agency.cz nebo na telefonním čísle 722 097 594. Těšíme se na Vás!

Švadlena

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnáníManuální, Služby
Pracovní poměrHPP
Plat100 Kč / hod
Jazykčeština
Vzdělánízákladní
Vhodné propouze OZP
SpolečnostL.O.B. agency s.r.o.
Místo výkonu práceIrkutská 2a, 625 00, Brno Družstevní 85/17, 664 49, Ostopovice

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.

Odesláním e-mailu pomocí kontaktního formuláře níže souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených v životopise a motivačním dopise, případně v jiných přílohách souvisejících s hledáním práce. Souhlasím také, aby mě společnost L.O.B. agency s.r.o. průběžně informovala prostřednictvím e-mailu o nových pracovních nabídkách